سلام حضور همراهان عزیز

فرصتی برای بررسی یک عطر دیگر از دنیای رایحه‌های مختلف به دست آوردیم. در این مقاله قصد داریم عطر اونتوس از برند کرید را خدمت شما معرفی کنیم. با این برند آشنا هستید؟ برند کرید از لوکس‌ترین و گران‌ترین برندهای دنیاست. بیشتر محصولات این برند برای خانواده‌های سلطنتی به صورت سفارشی ساخته می‌شود. با آقای خوشبو همراه شوید تا اطلاعات کاملی از این محصول بدست آورید.

معرفی

مقالات تخصصی عطر و ادکلن آقای خوشبو بررسی تخصصی عطر مردانه اونتوس کرید

 

در این عطر اولین چیزی که متوجه آن خواهید شد، ارائه فوق‌العاده پکیج و بطری آن است. داستان پشت این عطر را می‌دانید؟ اونتوس از زندگی مهیج یک امپراتور تاریخی، جشن قدرت، نیرو و موفقیت الهام گرفته است. امپراطور، برای آن‌ها به معنای ناپلئون است.

از جعبه شروع می‌کنیم. تقریباً یک نوع جلد چرمی دارد که بسیار عالی به نظر می‌رسد و من عاشق لوگوی برجسته‌ی کرید روی آن هستم که به رنگ نقره است. همچنین تاج کلاسیک کرید که به رنگ سیاه است. همچنین یک نشان نقره‌ای که ناپلئون روی اسبش سوار است بر روی باکس آن قرار دارد و کلمات اونتوس در کنار آن می‌باشد. وقتی جعبه را باز می‌کنید، کارت داستان کلاسیک کرید و یک جزوه کوچک در آن قرار دارد که به شما اطلاعات بیشتری در مورد این شرکت می‌دهد، همچنین باعث می‌شود احساس کنید که یک بطری لوکس و تجملی خریده‌اید.

مقالات تخصصی عطر و ادکلن آقای خوشبو بررسی تخصصی عطر مردانه اونتوس کرید

بطری این عطر تم مشابه جعبه را حفظ می‌کند. نوع چرمی براق این بطری بر روی جعبه نیز قرار دارد همچنین نشان نقره‌ای ناپلئون سوار بر اسب و نوشته‌ی اونتوس. کرید به تمام جزئیات توجه کرده است. اونتوس هنگام اسپری کردن حجم زیادی از بخار بیرون می‌آید که ویژگی شناخته شده‌ی کرید است.

ادکلن اسپرت کانترادیکشن سدیوس که مشابه این عطر است را در ادامه معرفی خواهیم کرد.

اسانس‌ها و رایحه‌ها

اسانس اولیه: انگور سیاه، ترنج ایتالیایی، سیب فرانسوی و آناناس

اسانس میانی: گل رز، یاسمن مصری، نعناع هندی و چوب درخت غان

اسانس اصلی: خزه بلوط اسپانیایی، عنبر و وانیل فرانسوی

اونتوس در سال ۲۰۱۰ با عطار الیویر کرید نسل ۶ و اروین کرید نسل ۷ روانه بازار شد. نکته‌ای که در مورد عطرهای کرید باید بدانید این است که دسته‌های مختلفی دارند. بعضی از مدل‌های اونتوس با بوی دودی هستند و بعضی میوه‌ای. پس بدانید که کدام نسخه را خریداری می‌کنید. به طور مثال شماره‌ی C4216A01 میوه‌ای آناناسی بسیار عالی است. ترکیب بوی آناناس، عنبر، سیب و ترنج طوری حس می‌شوند که گویا خارج از این محصول به صورت طبیعی کنار بینی ما قرار دارند. بعد از آنها نعناع هندی و چوب غان حس می‌شوند. این بوها ظرافت و تازگی را به همراه دارند. بوی آناناس با تمام این عطرهای جدید مخلوط شده و با این حال بوی منحصر به فرد را ایجاد می‌کند.

ادکلن اسپرت کانترادیکشن سدیوس، با رایحه‌ای میوه ای، چوبی و مرکبات بویی نزدیک به ادکلن اونتوس کرید دارد. این عطر با پخش بوی خوب و همچنین ماندگاری مناسب گزینه‌ی خوبی برای جایگزین اونتوس خواهد بود.

مقالات تخصصی عطر و ادکلن آقای خوشبو بررسی تخصصی عطر مردانه اونتوس کرید

قدرت پخش

این عطر قدرت پخش خوبی دارد. در ۴ ساعت اول بویش به خوبی حس می‌شود و می‌توان فهمید این بوی خوب از طرف کیست. بعد از ۴ ساعت کمی قدرت بو کمتر می‌شود. اگر شروع به حرکت کنید و یا در گرما قدم بزنید قدرت بو، باز خواهد گشت. من این عطر را استفاده کردم و برای چند ساعتی از خانه بیرون رفتم. وقتی برگشتم، بوی این عطر در راه رو پیچید. آقای خوشبو قدرت پخش این عطر را تایید می‌کند.

طول عمر

بوی عطر اونتوس هر بار به مدت ۱۰ الی ۱۲ ساعت باقی می‌ماند. برای یک عطر با بوی تازه و شیرین، این مدت ماندگاری بسیار جالب توجه است. اونتوس مانند دوست قدیمی باقی می‌ماند.

تطبیق پذیری

فصل: همه‌ی فصل‌ها

گروه سنی: هر کسی که توانایی خرید این عطر را دارد.

این عطر واقعاً همه کاره و تطبیق پذیر است. این عطر را می‌توانید در هر مکانی، در هر زمانی و هر فصلی استفاده کنید.

این محصول محشر و خارق العاده و فوق العاده ماندگار با پخش بوی منحصر بفرد و رایحه ای کاملا شیک و ماندگار و کلاسیک مخصوص آقایان جوان و میانسال می‌باشد.

جمع بندی

در عالی بودن عطر اونتوس کرید شکی وجود ندارد. ولی اگر با قیمت آن مشکل دارید و توانایی خرید آن را ندارید ما به شما ادکلن اسپرت کانترادیکشن سدیوس را پیشنهاد می‌کنیم. این ادکلن با رایحه‌ای مشابه قیمتی مناسب‌تر دارد. آقای خوشبو به کسانیکه به دنبال تمایز هستند استفاده از این محصول خاص را پیشنهاد می‌دهد.

نظرتان را بگویید